Znajdujące się w wodzie pod mostem kolejowym zwłoki zauważył przechodzień. To drugie takie zdarzenie w tym tygodniu.
– Dziś przed godz.12 dyżurny otrzymał zgłoszenie od spacerowicza, że w wodzie pod mostem kolejowym znajdują się zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ustalono, że to 42-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego – informuje mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy KMP w Przemyślu.
Dokładne przyczyny śmierci mężczyzny ma wyjaśnić sekcja zwłok.
Z kolei we wtorek rano na komendę zgłosił się mężczyzna, który na brzegu Sanu znalazł saszetkę z dokumentami. Na miejsce został skierowany patrol policji, który w rzece zauważył ciało mężczyzny. Mimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.
Jego zaginięcie rodzina zgłosiła kilka godzin wcześniej. Saszetka należała właśnie do niego.
– Policjanci już od kilku lat, podczas akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”, zwracają uwagę na zagrożenia, jakie mogą się pojawić podczas kąpieli i promują odpowiedzialne postawy wypoczywających w rejonie zbiorników wodnych. Apelujemy o rozwagę i rozsądek. Nie bagatelizujmy podstawowych zasad bezpieczeństwa. Nikt lepiej nie zadba o to od nas samych – apeluje mł. asp. M. Fac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze