Reklama

Z Sanu w Przemyślu wyłowiono zwłoki mężczyzny

21/06/2019 16:26

Znajdujące się w wodzie pod mostem kolejowym zwłoki zauważył przechodzień. To drugie takie zdarzenie w tym tygodniu.

– Dziś przed godz.12 dyżurny otrzymał zgłoszenie od spacerowicza, że w wodzie pod mostem kolejowym znajdują się zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ustalono, że to 42-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego – informuje mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy KMP w Przemyślu.

Dokładne przyczyny śmierci mężczyzny ma wyjaśnić sekcja zwłok.

 

Z kolei we wtorek rano na komendę zgłosił się mężczyzna, który na brzegu Sanu znalazł saszetkę z dokumentami. Na miejsce został skierowany patrol policji, który w rzece zauważył ciało mężczyzny. Mimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Reklama

Jego zaginięcie rodzina zgłosiła kilka godzin wcześniej. Saszetka należała właśnie do niego.

 

– Policjanci już od kilku lat, podczas akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”, zwracają uwagę na zagrożenia, jakie mogą się pojawić podczas kąpieli i promują odpowiedzialne postawy wypoczywających w rejonie zbiorników wodnych. Apelujemy o rozwagę i rozsądek. Nie bagatelizujmy podstawowych zasad bezpieczeństwa. Nikt lepiej nie zadba o to od nas samych – apeluje mł. asp. M. Fac.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama