Reklama

Z Sanu wyłowiono dwóch mężczyzn [AKTUALIZACJA]

19/08/2018 18:57

Na miejscu jest już helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W miejscowości Iskań w gminie Dubiecko z Sanu wyłowiono dwóch mężczyzn: 17- i 35-letniego. Informację tę potwierdził nam mł. bryg. Grzegorz Latusek, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. – Młodszy z nich odzyskał oddech i jest transportowany do szpitala karetką pogotowia. Na brzegu nadal trwa resuscytacja 35-latka. Na miejscu czeka już helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – powiedział.

Nie mamy obecnie informacji, czy mężczyźni są ze sobą spokrewnieni.

Na miejscu są dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP oraz ratownicy medyczni i policjanci.

AKTUALIZACJA g. 19.30:
Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych 35-letniego mężczyzny. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mentos - niezalogowany 2018-08-20 10:07:50

    mentos  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pik - niezalogowany 2018-08-21 22:28:18

    Tak

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Akki12 - niezalogowany 2018-10-30 07:13:35

    If you are working on my computer and you are forget the location of the my computer on window10. which are more http://mycomputerwindows10.com  user are can the help demand on the regard the best information of this window10.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama