14 par z terenu miasta i gminy Sieniawa obchodzi w tym roku jubileusz złotych godów. Niestety ze względów epidemicznych nie można ich było podjąć na zwyczajowym spotkaniu, dlatego burmistrz Sieniawy Adam Woś wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Stanisławą Naporą 20 i 27 września odwiedzili jubilatów w ich domach.
– Piękny czas za Wami. Mimo różnych przeciwności losu dotrzymaliście danego sobie przyrzeczenia, dlatego serdecznie gratuluję tak imponującej rocznicy. Wyrażam swoje uznanie, podziw i szacunek – mówił do jubilatów burmistrz miasta i gminy Sieniawa Adam Woś, dodając życzenia długich lat życia, doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic oraz tego, by każdy kolejny dzień życia złotych par był szczęśliwy, pełen miłości i ufności[paywall].Ze względu na sytuację epidemiczną, a przede wszystkim w trosce o zdrowie osób najbardziej podatnych na infekcję koronawirusem w sieniawskim magistracie uznano za właściwe nie organizować zwyczajowego spotkania z okazji złotych godów. Zamiast tego burmistrz wraz kierownik USC odwiedzili jubilatów w ich domach. Wyszło może nawet lepiej, bo seniorzy świętowali w bliższym sobie otoczeniu, a przede wszystkim bardzo często otoczeni dziećmi, wnukami, dalszą i bliższą rodziną.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze