Reklama

Zabawa na całego

07/06/2015 09:06

Uczniowie szkół z terenu gminy wzięli udział w zorganizowanym w Tryńczy Gminnym Dniu Dziecka. Piątek wypełniony był wieloma atrakcjami. Nie zabrakło muzyki, sportu i dobrej zabawy.

Cza-czę, walca wiedeńskiego oraz taniec inspirowany baletem Jezioro łabędzie wykonali najmłodsi w ramach prezentacji artystycznych na wielkiej scenie. Reprezentanci poszczególnych szkół pochwalili się również talentem wokalnym i recytatorskim. [paywall]Na boisku odbyły się zawody sportowe. Kilkuosobowe drużyny rywalizowały w różnych konkurencjach, m.in.: wyścigach rzędów, biegu ze zmianą piłek czy rzutach woreczkiem do celu. Dodatkowo zainteresowani mogli się zapoznać z wyposażeniem wozów strażackich. Wszelkie instrukcje przekazywali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej. Obchodom Gminnego Dnia Dziecka towarzyszyła zbiórka pieniędzy dla chorego Michała Grzywny. W ramach akcji „Bądź Aniołem – otwórz serce dla Michała” można było zakupić gipsowe i szklane aniołki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na operację mieszkańca Tryńczy.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama