Prokurator zawnioskował do sądu o umorzenie postępowania przeciwko mężczyźnie, który zabił swoją 56-letnią żonę.
Dramat rozegrał się 3 grudnia 2017 roku w Przemyślu. Jak ustalili śledczy, 62-letni[paywall] Roman K. działając umyślnie, w zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia Małgorzaty K., trzykrotnie uderzył ją młotkiem w głowę. Spowodował liczne obrażenia w postaci złamań kości ciemieniowej prawej i lewej, złamania kości skroniowej, kości czołowej, krwiaka podtwardówkowego prawej półkuli mózgu. Ich następstwem był jego obrzęk, a w konsekwencji śmierć. W śledztwie ustalono, że czynu tego dopuścił się mając całkowicie zniesioną poczytalność. W związku z tym prokurator Prokuratury Okręgowej w Przemyślu zawnioskował do tutejszego Sądu Okręgowego o zastosowanie wobec mężczyzny środka zabezpieczającego w postaci umieszczenia go w szpitalu psychiatrycznym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeżeli była zołzą to facetowi należy dać nagrodę .
Nie wiem ile masz lat ale po wpisie widać że mało,moim zdaniem nikt nikomu życia nie powinien odbierać,śmierć za śmierć.
Za kradzież batonika w sklepie mozna dostać większą karę. Witamy w polsce !!
Panie Jendrek pisze Pan że nikt nikomu życia nie powinien odbierać A za chwilę śmierć za śmierć?! Jedno wyklucza drugie...
Pani Anno nie do końca,rozchodzi mi się o to że ktoś kto odbiera komuś życie powinien zdawać sobie sprawę że i jemu to życie zostanie odebrane,nie myślę tu o nieszczęśliwych wypadkach tylko o zaplanowanych zdarzeniach tak jak tu.
Jeżeli była zołzą to facetowi należy dać nagrodę .
Nie wiem ile masz lat ale po wpisie widać że mało,moim zdaniem nikt nikomu życia nie powinien odbierać,śmierć za śmierć.
Za kradzież batonika w sklepie mozna dostać większą karę. Witamy w polsce !!