Groził 11-latkowi pobiciem i używając wulgaryzmów, zażądał od niego pieniędzy i loda, którego ten kupił chwilę wcześniej w osiedlowym sklepie. Niewykluczone, że usłyszy zarzut rozboju, za który grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, pod sklepem spożywczym na osiedlu 20-lecia w Jaśle. Gdy 11-latek wyszedł z niego z zakupionym lodem, zaczepił go mężczyzna na rowerze i używając wulgaryzmów oraz grożąc pobiciem, zażądał pieniędzy i zakupów. Wystraszony 11-latek oddał resztę pieniędzy, która została mu z zakupów, czyli około 16 złotych, oraz kupionego loda. Po powrocie do domu poinformował o wszystkim rodziców. Po odebraniu zgłoszenia o tym fakcie policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego ustalili rysopis sprawcy. Udało się go zatrzymać po kilkudziesięciu minutach, podczas... interwencji w jednej z jasielskich pizzerii. Funkcjonariusze pojawili się w niej w związku ze zgłoszeniem o awanturującym się kliencie. Tym okazał się poszukiwany sprawca rozboju na 11-latku – 22-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna trafił do aresztu. W chwili zatrzymania był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się do popełnionego czynu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ktoś mądry powiedział, że jak kraść to tylko miliony !!! Tak więc nie bądźcie głupi i nie dajcie się skusić na jednego loda itp. , a raczej idźcie w ślady np. Dżordża O, Ojca Dyrektora czy innego Tuska etc.
Twardziel z niego typowy sebex ukradł dziecku loda
A oddał loda ?
Ktoś mądry powiedział, że jak kraść to tylko miliony !!! Tak więc nie bądźcie głupi i nie dajcie się skusić na jednego loda itp. , a raczej idźcie w ślady np. Dżordża O, Ojca Dyrektora czy innego Tuska etc.
Twardziel z niego typowy sebex ukradł dziecku loda