Reklama

Zadbali o kobiece dusze i ciała

Każdy dzień to okazja, by zrobić coś dla siebie – z takim przekonaniem wyszły z gminnego Dnia Kobiet mieszkanki Sieniawy. Z myślą o nich zorganizowano w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” spotkanie z dietetykiem i doradcą pielęgnacyjnym.

Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze, przy kawie i słodkościach. Dietetyk Elżbieta Żelazko namawiała panie do zdrowego odżywiania i dokładnego czytania etykiet umieszczonych na produktach spożywczych. Przekonywała również, że najlepszym eliksirem młodości i urody jest... woda, dlatego warto o niej pamiętać w codziennej diecie.

Mieszkanki gminy mogły też skorzystać z indywidualnych konsultacji i okazji do poddania się analizie masy ciała. Następnie pod swoje skrzydła wzięła je specjalistka od pielęgnacji i makijażu Wanda Pawełek. Nie tylko zdradziła urodowe nowinki przydatne w pielęgnacji skóry i podczas wykonywania makijażu, ale też poddała świętujące Dzień Kobiet zabiegowi pod nazwą „satynowe dłonie”.

Każda z pań otrzymała też w prezencie profesjonalny make up wykonany przez urodową konsultantkę. W wyśmienitych nastrojach wszystkie uczestniczki spotkania wróciły do swoich domów, wyczulone na to, by podobne rytuały w miarę możliwości pielęgnować na co dzień.

Reklama

fot.UMiG Sieniawa


fot.UMiG Sieniawa
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama