Każdy dzień to okazja, by zrobić coś dla siebie – z takim przekonaniem wyszły z gminnego Dnia Kobiet mieszkanki Sieniawy. Z myślą o nich zorganizowano w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” spotkanie z dietetykiem i doradcą pielęgnacyjnym.
Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze, przy kawie i słodkościach. Dietetyk Elżbieta Żelazko namawiała panie do zdrowego odżywiania i dokładnego czytania etykiet umieszczonych na produktach spożywczych. Przekonywała również, że najlepszym eliksirem młodości i urody jest... woda, dlatego warto o niej pamiętać w codziennej diecie.
Mieszkanki gminy mogły też skorzystać z indywidualnych konsultacji i okazji do poddania się analizie masy ciała. Następnie pod swoje skrzydła wzięła je specjalistka od pielęgnacji i makijażu Wanda Pawełek. Nie tylko zdradziła urodowe nowinki przydatne w pielęgnacji skóry i podczas wykonywania makijażu, ale też poddała świętujące Dzień Kobiet zabiegowi pod nazwą „satynowe dłonie”.
Każda z pań otrzymała też w prezencie profesjonalny make up wykonany przez urodową konsultantkę. W wyśmienitych nastrojach wszystkie uczestniczki spotkania wróciły do swoich domów, wyczulone na to, by podobne rytuały w miarę możliwości pielęgnować na co dzień.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze