Reklama

Zaginął jarosławianin. Szukali go z psem tropiącym

04/03/2019 13:30

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 60-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna sam wrócił do miejsca zamieszkania, po czym trafił pod opiekę lekarza.

O jego zaginięciu powiadomili policjantów bliscy. Z ustaleń wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu około g. 16.30, pożegnał się z rodziną i oddalił w nieznanym kierunku. Okoliczności wskazywały, że może on chcieć targnąć się na własne życie. Policjanci ustalili rysopis zaginionego, a także elementy garderoby. Patrole sprawdzały szpitale, dworce, przystanki autobusowe oraz pustostany. Do poszukiwań wykorzystany został pies tropiący.

Około godziny 4 mężczyzna sam wrócił do miejsca zamieszkania. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła 60-latka do szpitala.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama