Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 60-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna sam wrócił do miejsca zamieszkania, po czym trafił pod opiekę lekarza.
O jego zaginięciu powiadomili policjantów bliscy. Z ustaleń wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu około g. 16.30, pożegnał się z rodziną i oddalił w nieznanym kierunku. Okoliczności wskazywały, że może on chcieć targnąć się na własne życie. Policjanci ustalili rysopis zaginionego, a także elementy garderoby. Patrole sprawdzały szpitale, dworce, przystanki autobusowe oraz pustostany. Do poszukiwań wykorzystany został pies tropiący.
Około godziny 4 mężczyzna sam wrócił do miejsca zamieszkania. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła 60-latka do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze