Boisko osiedlowe przy ul. Glazera po raz kolejny tętniło życiem. Było sporo atrakcji, i dla małych, i dużych. W ten sposób osiedle „Salezjańskie” pożegnało lato. Nasza redakcja była jednym z patronów medialnych tego udanego przedsięwzięcia.
Była to już kolejna edycja osiedlowego pikniku na boisku, które zostało wyremontowane m.in. ze środków budżetu obywatelskiego.
– To trzecia impreza na naszym osiedlu w ostatnich trzech miesiącach. Po Augustiadzie i pikniku na również wyremontowanym z budżetu obywatelskiego placu przy Szkole Podstawowej numer 4
– powiedział jeden ze współorganizatorów, przemyski radny Maciej Kamiński...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 66% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze