Reklama

Zakończenie lata na „Salezjańskim” [ZDJĘCIA]


Boisko osiedlowe przy ul. Glazera po raz kolejny tętniło życiem. Było sporo atrakcji, i dla małych, i dużych. W ten sposób osiedle „Salezjańskie” pożegnało lato. Nasza redakcja była jednym z patronów medialnych tego udanego przedsięwzięcia.


Była to już kolejna edycja osiedlowego pikniku na boisku, które zostało wyremontowane m.in. ze środków budżetu obywatelskiego.

– To trzecia impreza na naszym osiedlu w ostatnich trzech miesiącach. Po Augustiadzie i pikniku na również wyremontowanym z budżetu obywatelskiego placu przy Szkole Podstawowej numer 4

– powiedział jeden ze współorganizatorów, przemyski radny Maciej Kamiński...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 66% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/10/2025 09:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama