Wróć do artykułu

Zdjęcia Zakończenie lata na „Salezjańskim” [ZDJĘCIA] - fotorelacja

04/10/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Kolejna edycja osiedlowego pikniku na wyremontowanym boisku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Impreza, zorganizowana po Augustiadzie i pikniku przy Szkole Podstawowej nr 4, była skierowana głównie do dzieci, ale także dorośli mieli okazję wziąć udział w licznych atrakcjach, takich jak pokazy służb mundurowych, gry, dmuchańce i gastronomia. Wydarzenie zorganizowane przez Zarząd Osiedla Salezjańskie wraz z innymi partnerami spotkało się z dużym wsparciem społeczności lokalnej.

Janusz Zapotocki, Rzeszów, Żurawica Przemyśl - zdjęcia

Reklama