Nowy rok, nowe życie. Jak co roku miło nam donieść o pierwszych maluchach urodzonych w przemyskim szpitalu w nowym 2025 roku.
Personel Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu jako pierwszą w rozpoczętym właśnie 2025 roku powitał na świecie Rozalię. Urodziła się 1 stycznia, dokładnie 2 minuty po godzinie 10. „Dziewczynka mierzy 56 cm i waży dokładnie 3880 g” – pochwalił się pierwszymi odnotowanymi narodzinami przemyski szpital.
Kolejnym maluchem, jaki tego dnia trafił pod opiekę położnych w Przemyślu, była natomiast Klara, która zameldowała się na świecie 1 stycznia, o godzinie 15.26. Jest nieco drobniejsza od swojej starszej o kilka godzin poprzedniczki, bo w momencie narodzin ważyła 2930 g i mierzyła 53 cm długości. Można więc powiedzieć, że Nowy Rok należał do kobiet.
Rodzice pociech nie posiadali się z radości, ciesząc się z powiększenia rodziny. Jako redakcja życzymy im dużo sił i wytrwałości w opiece nad dziewczynkami.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze