Reklama

Zameldowały się na świecie jako pierwsze w 2025 roku

Nowy rok, nowe życie. Jak co roku miło nam donieść o pierwszych maluchach urodzonych w przemyskim szpitalu w nowym 2025 roku.

Personel Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu jako pierwszą w rozpoczętym właśnie 2025 roku powitał na świecie Rozalię. Urodziła się 1 stycznia, dokładnie 2 minuty po godzinie 10. „Dziewczynka mierzy 56 cm i waży dokładnie 3880 g” – pochwalił się pierwszymi odnotowanymi narodzinami przemyski szpital.

Kolejnym maluchem, jaki tego dnia trafił pod opiekę położnych w Przemyślu, była natomiast Klara, która zameldowała się na świecie 1 stycznia, o godzinie 15.26. Jest nieco drobniejsza od swojej starszej o kilka godzin poprzedniczki, bo w momencie narodzin ważyła 2930 g i mierzyła 53 cm długości. Można więc powiedzieć, że Nowy Rok należał do kobiet.

Reklama

Rodzice pociech nie posiadali się z radości, ciesząc się z powiększenia rodziny. Jako redakcja życzymy im dużo sił i wytrwałości w opiece nad dziewczynkami.


Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2025 20:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama