Krzysztof Strent, wybrany w przedterminowych wyborach 19 grudnia ubiegłego roku, kompletuje swój samorządowy zespół. Wytypował nową sekretarz gminy. Została nią Anna Wilk.
To oznacza, że ze stanowiskiem pożegnała się dotychczas urzędująca sekretarz Małgorzata Karakuła. W istocie panie zamieniły się stanowiskami.
Małgorzata Karakuła zajęła bowiem wakujące stanowisko[paywall] kierownika Centrum Usług Wspólnych w Wiązownicy, które z kolei zwolniła Anna Wilk.
Nowa sekretarz nie jest anonimową postacią, w urzędzie gminy pracuje już od 19 lat, z czego przez ostatnie 4 na wspomnianym stanowisku kierownik CUW.
– Pani Anna Wilk posiada stosowną wiedzę, wykształcenie i doświadczenie – rekomendował swoją nową współpracownicę K. Strent. – Do końca kadencji będzie pełniła też funkcję zastępcy wójta gminy Wiązownica – dodawał.
Nie zapomniał też o ustępującej ze stanowiska. – Chciałbym też podziękować pani Małgorzacie Karakule za jej wkład w rozwój gminy – powiedział.
– Swoje obowiązki sekretarza postaram się wypełniać sumiennie, z myślą o pracownikach urzędu i mieszkańcach naszej gminy – zapowiedziała pochodząca z Manasterza, a mieszkająca obecnie w Jarosławiu A. Wilk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze