Reklama

Zamiana na stanowisku sekretarza gminy Wiązownica

14/02/2022 07:57

Krzysztof Strent, wybrany w przedterminowych wyborach 19 grudnia ubiegłego roku, kompletuje swój samorządowy zespół. Wytypował nową sekretarz gminy. Została nią Anna Wilk.

To oznacza, że ze stanowiskiem pożegnała się dotychczas urzędująca sekretarz Małgorzata Karakuła. W istocie panie zamieniły się stanowiskami.

Małgorzata Karakuła zajęła bowiem wakujące stanowisko[paywall] kierownika Centrum Usług Wspólnych w Wiązownicy, które z kolei zwolniła Anna Wilk.

Nowa sekretarz nie jest anonimową postacią, w urzędzie gminy pracuje już od 19 lat, z czego przez ostatnie 4 na wspomnianym stanowisku kierownik CUW.

– Pani Anna Wilk posiada stosowną wiedzę, wykształcenie i  doświadczenie – rekomendował swoją nową współpracownicę K. Strent. – Do końca kadencji będzie pełniła też funkcję zastępcy wójta gminy Wiązownica – dodawał.

Nie zapomniał też o ustępującej ze stanowiska. – Chciałbym też podziękować pani Małgorzacie Karakule za jej wkład w rozwój gminy – powiedział.

– Swoje obowiązki sekretarza postaram się wypełniać sumiennie, z myślą o pracownikach urzędu i mieszkańcach naszej gminy – zapowiedziała pochodząca z Manasterza, a mieszkająca obecnie w Jarosławiu A. Wilk.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama