2 czerwca pani Katarzyna Urban z Niwek w gminie Horyniec Zdrój obchodziła piękny jubileusz. Skończyła sto lat. Takie uroczystości nie zdarzają się często, więc tym bardziej zasługują na uroczyste obchody.

fot.UG Horyniec-Zdrój
Pani Katarzyna należy do nielicznej grupy osób, które mogą pochwalić się tak pięknym wiekiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze