Centrum Kulturalne w Przemyślu jest organizatorem kolejnego ciekawego konkursu pod nazwą „Karpackie Oblicza”.
Jego celem jest promocja twórczości fotograficznej i promocja Karpat. Ukazanie w sposób oryginalny i niepowtarzalny piękna regionu, zabytków, architektury, parków krajobrazowych, terenów naturalnych, ludzi i wydarzeń.
Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie, mieszkańcy Podkarpacia, ale również innych regionów Polski czy zagranicy.
Jeden uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia. Format zgłaszanych na konkurs prac – od 29x42 cm do 70x100 cm. Na zdjęciu nie może się znajdować żaden podpis lub identyfikator.
Prace konkursowe winne być opatrzone godłem z tyłu fotografii. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 listopada br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze