Ciekawą propozycję ma dla wszystkich zakochanych Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Lokale gastronomiczne pozostają wprawdzie zamknięte, ale romantyczne chwile można także spędzić w plenerze. I uwiecznić je na wyjątkowym zdjęciu.
Niespodzianka dla wszystkich zakochanych w niedzielę, 14 lutego, czekać będzie w zamkowej altance. Oprawa tego miejsca każdym elementem będzie nawiązywać do święta zakochanych. Będzie czerwono, nastrojowo i romantycznie, a wszystko za sprawą wyjątkowych dekoracji i oświetlenia. Wyjątkowość dnia podkreślać będzie także muzyka płynąca z głośników, nawiązująca do święta zakochanych. W altanie można będzie zostawić listy skierowane do bliskiej osoby, ale też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie we dwoje. A dokładnie o 19.00 w niebo wypuszczone zostaną z tego miejsca czerwone lampiony w kształcie serca. Pary, które zdecydują się w walentyki zajrzeć także do zamkowych wnętrz, w godzinach od 14 do 18 będą mogły skorzystać z bezpłatnego zwiedzania. Dodatkowa niespodzianka przygotowana przez PCKiN to koncert, podczas którego wystąpią Kasia i Tomek z Lublina oraz Ewelina i Łukasz z Przemyśla. Pocztkowo miał się on odbyć w formule online, ale w związku z zapowiedzianym złagodzeniem obostrzeń organizatorzy zdecydowali się na występ na żywo.
- Po tygodniach izolacji, po wielu spotkaniach online i obcowania ze sztuką poprzez ekran monitora, zapraszamy wreszcie na zamkową scenę. Otwieramy magiczny świat spotkań na żywo z muzyką. I chociaż w reżimie sanitarnym oraz z wykorzystaniem tylko 50 proc. dostępnych miejsc, to znowu na żywo. Koncert, który miał się odbyć online, odbędzie się o godzinie 17 z widownią na sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego – poinformował 8 lutego Tomasz Beliński z PCKiN "Zamek". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze