Reklama

Zasłużeni w służbie publicznej. Pracownicy samorządowie z gm. Wiązownica świętowali

Z okazji obchodzonego 27 maja Dnia Pracownika Samorządowego w Urzędzie Gminy Wiązownica po raz pierwszy w historii wręczono złote medale zasłużonym urzędnikom.

Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Pracownika Samorządowego to święta ustanowione  w 2000 r. na pamiątkę pierwszych w Polsce po II wojnie światowej demokratycznie przeprowadzonych wyborów samorządowych.

W wielu samorządach jest to też okazja do nagrodzenia wysiłków pracowników urzędów i trudu, jaki wkładają w powierzone im zadania, świadczone na rzecz lokalnych społeczności.

W poniedziałek[paywall], 22 maja, a więc nieco wcześniej niż ogólnie przyjęta data obchodów, w UG Wiązownica za przeszło 30-letni staż pracy złote medale, przyznane przez prezydenta RP, odebrali z rąk wicewojewody podkarpackiego Jolanty Sawickiej:

Elżbieta Brzuchacz, Urszula Chudzik, Lidia Frendo, Małgorzata Karakuła, Maria Mazur, Józef Osowski, Grażyna Skrzypek i Barbara Socha. Za wyróżnieniami poszły też nagrody pieniężne.

Okolicznościowe spotkanie w urzędzie z udziałem władz gminy Wiązownica i przedstawicieli lokalnego samorządu zaszczycili swoją obecnością: senator Mieczysław Golba, który przekazał na ręce pracowników listy gratulacyjne, kierownik GOPS Marta Kruk-Kędzior oraz CUW – Małgorzata Karakuła, a także szefowa Domu Senior Plus w Radawie Iwona Kubiak oraz pracownicy wymienionych jednostek gminy.

Reklama

Nie zabrakło życzeń pomyślności i satysfakcji z realizowanych zadań oraz wytrwałości w dalszej pracy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama