Pierwszy śnieg już przyprószył Przemyśl, więc pojawiła się wyczekiwana przez cały rok choinka! I w ciemnozielonej, i w śnieżnej szacie bożonarodzeniowe drzewko na Rynku nastraja iście świątecznie!
Zdjęcia pierwszego śniegu w Przemyślu od pani Heni:


Od pana Bolesława

Od pani Agaty

Od pana Piotra Matyki z miejscowości Krawce


A tu raz jeszcze choinka przemyska, fot. UM Przemyśl

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze