Reklama

Zatrzymano sprawcę ataku na ekologów. Był poszukiwany 2 listami gończymi

39-latek wpadł dzięki współpracy policjantów z Przemyśla i Rzeszowa. Od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, był poszukiwany m.in. do odbycia kary dwudziestu miesięcy pozbawienia wolności.

W miniony piątek na drodze w lesie pomiędzy Makową a Arłamowem 5 mężczyzn zaatakowało protestujących ekologów. Jeden z napastników uszkodził pojazd uczestniczki protestu, a drugą uderzył w nogę.

26 maja funkcjonariusze z przemyskiej komendy ustalili, że poszukiwany 39-latek może przebywać na terenie Rzeszowa. Przypuszczenia się potwierdziły i mężczyzna został zatrzymany.  Był poszukiwany 2 listami gończymi przez sądy w Rzeszowie i w Przemyślu.

39-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty zmuszania osoby groźbą lub przemocą do określonego zachowania i uszkodzenia mienia. Dzisiaj przemyscy kryminalni doprowadzili go do zakładu karnego.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ubawiona - niezalogowany 2021-05-27 16:22:05

    Noooo bohater po prostu! Dwa listy gończe na karku, 20 miesięcy do odsiadki a mimo to odważnie poszedł z bejsbolem napadać na kobiety! Miszcz!!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nick - niezalogowany 2021-05-27 19:50:14

    słuchaj... sprawa z życia wzięta... z gościem nie może sobie poradzić policja ani osoba którą nazywają na komendzie "bandyta" a którą ten gość też wkurza... to mówię do pana policjanta: "wychodzi na to że bandytów też mamy ujowych" :( i żebyś wiedział że tak jest

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-05-27 20:58:42

    ATAK NA EKOLOGÓW POD ARŁAMOWEM - RZESZOW.TVP.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości