39-latek wpadł dzięki współpracy policjantów z Przemyśla i Rzeszowa. Od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, był poszukiwany m.in. do odbycia kary dwudziestu miesięcy pozbawienia wolności.
W miniony piątek na drodze w lesie pomiędzy Makową a Arłamowem 5 mężczyzn zaatakowało protestujących ekologów. Jeden z napastników uszkodził pojazd uczestniczki protestu, a drugą uderzył w nogę.
26 maja funkcjonariusze z przemyskiej komendy ustalili, że poszukiwany 39-latek może przebywać na terenie Rzeszowa. Przypuszczenia się potwierdziły i mężczyzna został zatrzymany. Był poszukiwany 2 listami gończymi przez sądy w Rzeszowie i w Przemyślu.
39-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty zmuszania osoby groźbą lub przemocą do określonego zachowania i uszkodzenia mienia. Dzisiaj przemyscy kryminalni doprowadzili go do zakładu karnego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Noooo bohater po prostu! Dwa listy gończe na karku, 20 miesięcy do odsiadki a mimo to odważnie poszedł z bejsbolem napadać na kobiety! Miszcz!!!
słuchaj... sprawa z życia wzięta... z gościem nie może sobie poradzić policja ani osoba którą nazywają na komendzie "bandyta" a którą ten gość też wkurza... to mówię do pana policjanta: "wychodzi na to że bandytów też mamy ujowych" :( i żebyś wiedział że tak jest
ATAK NA EKOLOGÓW POD ARŁAMOWEM - RZESZOW.TVP.PL
Noooo bohater po prostu! Dwa listy gończe na karku, 20 miesięcy do odsiadki a mimo to odważnie poszedł z bejsbolem napadać na kobiety! Miszcz!!!
słuchaj... sprawa z życia wzięta... z gościem nie może sobie poradzić policja ani osoba którą nazywają na komendzie "bandyta" a którą ten gość też wkurza... to mówię do pana policjanta: "wychodzi na to że bandytów też mamy ujowych" :( i żebyś wiedział że tak jest
ATAK NA EKOLOGÓW POD ARŁAMOWEM - RZESZOW.TVP.PL