Do zdarzenia doszło 4 listopada, około godz. 7, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Asnyka w Łańcucie.
Wstępnie ustalono, że kierujący toyotą prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motocyklistą.
Poszkodowani zostali kierujący jednośladem i jego pasażerka.
Ruchu na drodze wojewódzkiej nr 877 odbywał się wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze