Reklama

Zderzenia osobówki i motocykla. Do szpitala trafiły dwie osoby jadące jednośladem

Do zdarzenia doszło 4 listopada, około godz. 7, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Asnyka w Łańcucie.

Wstępnie ustalono, że kierujący toyotą prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z motocyklistą.

Poszkodowani zostali kierujący jednośladem i jego pasażerka.

Ruchu na drodze wojewódzkiej nr 877 odbywał się wahadłowo.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama