Reklama

Zderzenie dwóch osobówek

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj, 17 bm., w Grabownicy Starzeńskiej w powiecie brzozowskim.

Z ustaleń brzozowskiej policji wynika, że wczoraj, po g. 18, w miejscowości Grabownica Starzeńska 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu peugeotem, 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego, doprowadzając tym samym  do zderzenia się pojazdów. Badanie stanu trzeźwości kierujących nie wykazało niczego niepokojącego. Ani 31-latka, ani 20-latek nie byli pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Reklama

fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości