Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj, 17 bm., w Grabownicy Starzeńskiej w powiecie brzozowskim.
Z ustaleń brzozowskiej policji wynika, że wczoraj, po g. 18, w miejscowości Grabownica Starzeńska 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu peugeotem, 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego, doprowadzając tym samym do zderzenia się pojazdów. Badanie stanu trzeźwości kierujących nie wykazało niczego niepokojącego. Ani 31-latka, ani 20-latek nie byli pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze