Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 maja, po g. 12 w Kobylnicy Ruskiej (gmina Wielkie Oczy). Na łuku drogi, w trakcie mijania, zderzyły się dwa pojazdy jadące z naprzeciwka.
Dokładne okoliczności tej sytuacji wyjaśniają lubaczowscy policjanci. Jak na razie wiadomo, że 37-letni kierowca pierwszego z pojazdów oraz 29-letnia kierująca drugim volkswagenem byli trzeźwi. W wyniku obrażeń zostali przewiezieni do szpitala.
Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez wszystkich użytkowników dróg. Wyrozumiałość i wzajemny szacunek na drodze, każdej grupy uczestników ruchu drogowego, z pewnością pomoże w zapewnieniu bezpieczeństwa i zmniejszeniu liczby zdarzeń
Reklama
– apeluje lubaczowska policja.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze