Reklama

Zderzenie forda z ambulansem koło przemyskiego szpitala [ZDJĘCIA]

Do zderzenie forda z samochodem transportu sanitarnego doszło dziś, 28 kwietnia, po g. 17, niedaleko Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ambulansowi jadącemu bez włączonych sygnałów ostrzegawczych do szpitala. Boczne uderzenie doprowadziło do wywrócenia się karetki.

Do szpitala przetransportowano kierującego ambulansem. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tata - niezalogowany 2021-04-28 19:47:33

    Pojazd uprzywilejowany jechał bez włączonych sygnałów ostrzegawczych a więc nie był pojazdem uprzywilejowanym drogi redaktorze !!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dddd - niezalogowany 2021-04-28 20:03:58

    a gdzie jest napisane uprzywilejowany pojazd , Panie Tadeuszu czytaj pan dokładnie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-04-28 21:13:29

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama