Reklama

Zderzenie osobówki z motocyklem w Urzejowicach

22/06/2026 12:56

Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 czerwca, po g. 16 w Urzejowicach.

Z informacji udzielonych przez KPP w Przeworsku wynika, że 19-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, kierujący Skodą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 38-latkowi, kierującemu motocyklem marki Barton, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się pojazdów. Obaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do przeworskiego szpitala.

„Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia”

Reklama

– przekazały służby.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama