Reklama

Zderzenie z łosiem. Uważajmy na drodze!

07/10/2023 19:10

We wtorek, 3 października rankiem, na trasie Kowalówka-Płazów, przed jadące audi wtargnął łoś. 24-letni kierowca miał dużo szczęścia i nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

Mieszkaniec gminy Narol uderzył w łosia. Tym razem zdarzenie nie skończyło się tragedią. Pamiętajmy jednak o tym, jak niebezpieczne są te zwierzęta dla uczestników ruchu drogowego.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama