We wtorek, 3 października rankiem, na trasie Kowalówka-Płazów, przed jadące audi wtargnął łoś. 24-letni kierowca miał dużo szczęścia i nie odniósł poważnych obrażeń.
Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.
Mieszkaniec gminy Narol uderzył w łosia. Tym razem zdarzenie nie skończyło się tragedią. Pamiętajmy jednak o tym, jak niebezpieczne są te zwierzęta dla uczestników ruchu drogowego.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze