Do szpitala trafił kierowca dostawczego iveco, który w środę, 16 października, około g. 19.30 zderzył się czołowo z kombajnem. Do zdarzenia doszło na ul. Krakowskiej w miejscowości Święte w gminie Radymno.
Z ustaleń policji wynika, że kierujący dostawczym iveco 77-letni mieszkaniec Radymna nie zachował należytej podczas mijania z kombajnem, którym kierował 40-letni mieszkaniec gminy Radymno. W efekcie doszło do zderzenia czołowego obu pojazdów.
W zdarzeniu drogowym ucierpiał kierowca iveco, który został przewieziony do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznał, nie były poważne. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze