Reklama

Zderzył się z kombajnem

Do szpitala trafił kierowca dostawczego iveco, który w środę, 16 października, około g. 19.30 zderzył się czołowo z kombajnem. Do zdarzenia doszło na ul. Krakowskiej w miejscowości Święte w gminie Radymno.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący dostawczym iveco 77-letni mieszkaniec Radymna nie zachował należytej podczas mijania z kombajnem, którym kierował 40-letni mieszkaniec gminy Radymno. W efekcie doszło do zderzenia czołowego obu pojazdów.

W zdarzeniu drogowym ucierpiał kierowca iveco, który został przewieziony do szpitala. Na szczęście  obrażenia, których doznał, nie były poważne. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama