Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu się dwóch samochodów marki Volvo.
W środę ok. godz. 15 w miejscowości Kwaszenina w powiecie bieszczadzkim doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. – Kierowcami pojazdów byli: mieszkanka powiatu bieszczadzkiego i mieszkaniec powiatu hajnowskiego. Podróżowali sami. 24-latka z obrażeniami trafiła do szpitala w Lesku. Pojazdy zostały przewiezione na policyjny parking i zabezpieczone do dalszych badań. W tej sprawie prowadzone będą dalsze czynności – informują policjanci z Ustrzyk Dolnych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze