Reklama

Zderzyły się dwa volva. Jedna osoba ranna

10/05/2018 10:25

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu się dwóch samochodów marki Volvo.

W środę ok. godz. 15 w miejscowości Kwaszenina w powiecie bieszczadzkim doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. – Kierowcami pojazdów byli: mieszkanka powiatu bieszczadzkiego i mieszkaniec powiatu hajnowskiego. Podróżowali sami. 24-latka z obrażeniami trafiła do szpitala w Lesku. Pojazdy zostały przewiezione na policyjny parking i zabezpieczone do dalszych badań.  W tej sprawie prowadzone będą dalsze czynności – informują policjanci z Ustrzyk Dolnych.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości