Reklama

Zenon Wajda zrezygnował z prezesury w przemyskim PGM-ie

Ledwie kilka tygodni jarosławianin Zenon Wajda zasiadał w fotelu prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Przemyślu. Na początku marca br. zrezygnował z tej funkcji.

Ostatnim (oczywiście przed Z. Wajdą) prezesem przemyskiego PGM-u był Zbigniew Czekierda. Przeszedł jednak na jak najbardziej zasłużoną emeryturę. 30 grudnia ub.r. Rada Nadzorcza tej miejskiej spółki ogłosiła konkurs na nowego prezesa. Wygrał go pochodzący z Jarosławia Zenon Wajda. Były m.in. prezesem Jarosławskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o. o. czy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Jarosławiu. Wielki pasjonat szybownictwa, przez lata dyrektor Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej w Laszkach.

Wydawało się, że ta jedna z miejskich spółek zyskała fachowca, który poprowadzi ją przez niewątpliwie trudny obecnie okres – zwłaszcza w Przemyślu – w gospodarce mieszkaniowej. Niestety... Na początku marca br., czyli mniej więcej po czterech tygodniach zasiadania w fotelu prezesa PGM-u, Zenon Wajda złożył wypowiedzenie (miał podpisany z miastem tzw. kontrakt menedżerski). Spółką kierował do 20 marca br.

Reklama

Władze miasta pełnienie obowiązków prezesa tej spółki przekazały prezesowi Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Przemyślu Łukaszowi Gałuszce. Będzie on łączyć te funkcje do czasu powołania nowego prezesa PGM-u na podstawie ogłoszonego (jeszcze ogłoszony nie został – przyp. aut.) konkursu na to stanowisko.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/03/2025 09:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama