Nie wyczerpuje się fala pomocy dla medyków walczących z epidemią koronawirusa. W ubiegłym tygodniu gest wspierający tutejszych ratowników medycznych wykonali przedstawiciele gminy Radymno, przekazując na wyposażenie zespołu pralkę i suszarkę.
Sprzęt posłuży Zespołowi Ratownictwa Medycznego w Radymnie wprawdzie także po wygaśnięciu epidemii, niemniej jednak właśnie zaangażowanie i odwaga ratowników medycznych w okresie rozprzestrzeniania się COVID-19 stała się impulsem do tego, by serca i kieszenie otworzyły się nieco szerzej. Pralka i suszarka[paywall] pozwolą ratownikom pracować bardziej komfortowo i w bezpieczniejszych warunkach, ale są także wyrazem uznania dla ich wysiłku włożonego zarówno w powstrzymanie rozprzestrzenia się epidemii, jak i pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, czy potrzebującym pilnej interwencji medycznej. Przekazania zakupionego ze środków gminnych wyposażenia 18 maja dokonał wójt Bogdan Szylar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak z czystej ciekawości - po co im te rzeczy ?
Tak z czystej ciekawości - po co im te rzeczy ?