Zima nadal mocno daje się we znaki mieszkańcom regionu, zmniejszając komfort podróżowania samochodem czy pokonywania trasy pieszo i wystawiając służby od odśnieżania miasta na próbę. W Jarosławiu pracują na pełnych obrotach od bardzo wczesnych godzin, usuwając skutki intensywnych opadów śniegu.
Aby mieszkańcy mogli bezpiecznie i na czas dotrzeć do pracy czy szkoły, intensywne prace związane z odśnieżaniem pracownicy PGKiM w Jarosławiu i JPK rozpoczęli już o g. 4 rano. Dzięki temu poranek mógł być spokojniejszy, a miasto może normalnie funkcjonować mimo zimowej aury.
Przypominamy podstawowe numery kontaktowe do służb odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg i chodników w mieście.
Zgłoszenia w sprawie zimowego utrzymania chodników, jezdni i parkingów należących do Gminy Miejskiej Jarosław należy kierować do dyspozytora „Akcji Zima”, dzwoniąc pod numery 16 621 63 87 (w godz. 4 –19) i 781 446 178 (w godz. 19 – 4).
Jak wskazują najświeższe komunikaty IMiGW, możemy się spodziewać utrzymującej się minusowej temperatury (w niedzielę i poniedziałek w województwie podkarpackim prognozowany jest miejscami silny mróz) i okresowych opadów śniegu, a także zachmurzenia z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. W sobotę w Bieszczadach zapowiadany jest silny wiatr w porywach do 55 km/h.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze