Reklama

Zima nadal trzyma. Służby pracują na pełnych obrotach [ZDJĘCIA]


Zima nadal mocno daje się we znaki mieszkańcom regionu, zmniejszając komfort podróżowania samochodem czy pokonywania trasy pieszo i wystawiając służby od odśnieżania miasta na próbę. W Jarosławiu pracują na pełnych obrotach od bardzo wczesnych godzin, usuwając skutki intensywnych opadów śniegu.


Aby mieszkańcy mogli bezpiecznie i na czas dotrzeć do pracy czy szkoły, intensywne prace związane z odśnieżaniem pracownicy PGKiM w Jarosławiu i JPK rozpoczęli już o g. 4 rano. Dzięki temu poranek mógł być spokojniejszy, a miasto może normalnie funkcjonować mimo zimowej aury.

Przypominamy podstawowe numery kontaktowe do służb odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg i chodników w mieście.

Zgłoszenia w sprawie zimowego utrzymania chodników, jezdni i parkingów należących do Gminy Miejskiej Jarosław należy kierować do dyspozytora „Akcji Zima”, dzwoniąc pod numery 16 621 63 87 (w godz. 4 –19) i 781 446 178 (w godz. 19 – 4).

Reklama

A jaka aura czeka nas w najbliższych dniach?

Jak wskazują najświeższe komunikaty IMiGW, możemy się spodziewać utrzymującej się minusowej temperatury (w niedzielę i poniedziałek w województwie podkarpackim prognozowany jest miejscami silny mróz) i okresowych opadów śniegu, a także zachmurzenia z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. W sobotę w Bieszczadach zapowiadany jest silny wiatr w porywach do 55 km/h.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/01/2026 08:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama