Reklama

Zimowa Karpacka Piątka już po raz siódmy!

W niedzielę, 18 lutego, wystartowała już po raz siódmy Zimowa Karpacka Piątka. Na starcie stawiło się ponad 260 biegaczy z całej Polski.

Punktualnie o g. 10 ruszyli oni w trasę prowadzącą przemyskimi uliczkami na Zamek Kazimierzowski, następnie przez park miejski, wzdłuż wyciągu narciarskiego na przekaźnik i z powrotem – przez park – na metę usytuowaną przy urzędzie miasta. Najszybciej z tą niełatwą trasą poradził sobie zawodnik Gukla Bratkowice Korzeniowski.pl – Patryk Marszałek, uzyskując czas 00:19:16,38.

Wśród pań, najszybciej na mecie zameldowała się zawodniczka Przemyskiego Klubu Biegacza Eliza Jusyp z czasem 00:25:10,41.

Zimowa Karpacka Piątka jest cykliczną imprezą promującą miasto, Twierdzę Przemyśl oraz zdrowy tryb życia. To również kolejny element współpracy parlamentarnej i społecznej w ramach konferencji Europy Karpat.

Reklama

Organizatorem Zimowej Karpackiej Piątki był Przemyski Klub Biegacza, partnerem biegu Urząd Miasta w Przemyślu, a sponsorem głównym PGNiG Grupa ORLEN. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła z przyjemnością nasza redakcja.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama