W niedzielę, 18 lutego, wystartowała już po raz siódmy Zimowa Karpacka Piątka. Na starcie stawiło się ponad 260 biegaczy z całej Polski.
Punktualnie o g. 10 ruszyli oni w trasę prowadzącą przemyskimi uliczkami na Zamek Kazimierzowski, następnie przez park miejski, wzdłuż wyciągu narciarskiego na przekaźnik i z powrotem – przez park – na metę usytuowaną przy urzędzie miasta. Najszybciej z tą niełatwą trasą poradził sobie zawodnik Gukla Bratkowice Korzeniowski.pl – Patryk Marszałek, uzyskując czas 00:19:16,38.

Wśród pań, najszybciej na mecie zameldowała się zawodniczka Przemyskiego Klubu Biegacza Eliza Jusyp z czasem 00:25:10,41.

Zimowa Karpacka Piątka jest cykliczną imprezą promującą miasto, Twierdzę Przemyśl oraz zdrowy tryb życia. To również kolejny element współpracy parlamentarnej i społecznej w ramach konferencji Europy Karpat.
Organizatorem Zimowej Karpackiej Piątki był Przemyski Klub Biegacza, partnerem biegu Urząd Miasta w Przemyślu, a sponsorem głównym PGNiG Grupa ORLEN. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła z przyjemnością nasza redakcja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze