W czwartek, 11 grudnia, po g. 14, w Szówsku na ul. Lubelskiej doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiały 3 osoby.
Jak przekazali pracujący na miejscu funkcjonariusze, kierujący mazdą 62-letni mieszkaniec gminy Wiązownica z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do tzw. czołówki z volkswagenem, za którego kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec tej samej gminy.
W wypadku ucierpiały 3 osoby, które zostały przewiezione do szpitala: kierowca mazdy, kierowca volkswagena i 80-letnia pasażerka tego pojazdu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci z Posterunku w Wiązownicy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze