Reklama

Zjechał na przeciwległy pas. Doprowadził do tzw. czołówki

14/01/2024 19:47

W czwartek, 11 grudnia, po g. 14, w Szówsku na ul. Lubelskiej doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiały 3 osoby.

Jak przekazali pracujący na miejscu funkcjonariusze, kierujący mazdą 62-letni mieszkaniec gminy Wiązownica z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do tzw. czołówki z volkswagenem, za którego kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec tej samej gminy.

W wypadku ucierpiały 3 osoby, które zostały przewiezione do szpitala: kierowca mazdy, kierowca volkswagena i 80-letnia pasażerka tego pojazdu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci z Posterunku w Wiązownicy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama