Reklama

Zlecił zabicie swojego psa, bo... było mu szkoda na weterynarza

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn zamieszanych w zabicie psa.

We wtorek, 21 sierpnia, około godz. 9, świadek zgłosił, że w Górkach w strumyku leży martwe zwierzę. 

Policjanci odnaleźli właściciela psa i dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze śmiercią czworonoga.

Okazało się, że 35-letni właściciel zlecił znajomym zabicie psa. Twierdził, że zwierzę chorowało, a jemu było szkoda pieniędzy na usługi weterynarza.

Dwaj znajomi, 35- i 38-letni, uśmiercili zwierzę siekierą. Cała trójka już usłyszała zarzuty. Wszyscy przyznali się do winy.  Prokurator zastosował wobec nich policyjne dozory.

Reklama

Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem 35- i 38-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności, a właścicielowi czworonoga za podżeganie do 3 lat.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-08-24 18:47:58

    KURY - O PSIE - YOUTUBE.COM*TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-08-24 18:59:58

    ''Faktem jest, że jeśli jedna osoba znęca się nad zwierzęciem, to uważamy to za okrucieństwo, ale kiedy wielu ludzi znęca się nad zwierzętami, szczególnie w imię handlu, okrucieństwo uważa się za usprawiedliwione, a jeśli w grę wchodzi wysoka suma pieniędzy, bronią go do samego końca zazwyczaj inteligentni ludzie.'' - Ruth Harrison, autorka książki Animal Machines (Zwierzęce Maszyny)YOUTUBE.COM - PRZYJACIÓŁ SIĘ NIE ZJADA - FILM DOKUMENTALNY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-08-24 19:08:20

    ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości