Niegasnącej miłości oraz długich i pogodnych lat w dobrym zdrowiu i szczęściu życzono małżonkom, którzy 27 października świętowali w ratuszu złote gody.
Jak pisał Konstanty Ildefons Gałczyński: „nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”. I tej zasady trzymali się małżonkowie, którzy dotrwali na wspólnej drodze do złotego jubileuszu.
50 wspólnie spędzonych lat ma na swoim koncie 8 małżeńskich par. To państwo...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 85% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze