Reklama

Złoci małżonkowie z Przeworska

W piątek, 26 stycznia, w przeworskim ratuszu państwo Zofia i Mieczysław Gmyrkowie, Halina i Andrzej Pelcowie oraz Elżbieta i Jan Pieniążkowie świętowali jubileusz 50-lecia małżeństwa.

To niewątpliwie wart zauważenia moment na osi czasu małżeńskiego pożycia. Pamiętają o tym i samorządowcy, którzy co jakiś czas organizują święta miłości tym, którzy wspólną drogą kroczą już od pół wieku. Pamięta o tym również głowa państwa – prezydent Andrzej Duda, w imieniu którego, tym razem to burmistrz Przeworska Leszek Kisiel wręczył Medale za Długoletnie Pożycie.

Wraz z kierownikiem przeworskiego USC Robertem Dybasiem życzył jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości.

Reklama

Również i nasza redakcja składa na ręce małżonków serdeczne gratulacje i życzenia spełnienia wspólnych, małżeńskich marzeń i zamierzonych celów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama