Reklama

Złoci małżonkowie z Nehrybki [ZDJĘCIA]


W czwartek, 17 lipca Wójt Gminy Przemyśl Marek Wasiewicz w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie trzem parom z Nehrybki. Małżonkowie przeżyli ze sobą pół wieku.


Mianem złotych małżonków mogą być już nazywani: Zofia i Adam Kaniowie, Janina i Marian Kwiatkowscy oraz Kazimiera i Jan Laskowie.

– Dziękujemy za wzruszający przykład wspólnego życia, za wierność, wytrwałość i miłość, która przetrwała próbę czasu. Życzymy Państwu wielu kolejnych lat razem – pełnych zdrowia, radości, serdeczności i spokoju

– zwrócono się do małżonków z okazji uhonorowania złotych godów.

Świętowania przeżycia połowy wieku razem to czas refleksji, wzruszeń i wdzięczności za miłość i wzajemne wsparcie każdego dnia.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/07/2025 09:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama