W czwartek, 17 lipca Wójt Gminy Przemyśl Marek Wasiewicz w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie trzem parom z Nehrybki. Małżonkowie przeżyli ze sobą pół wieku.
Mianem złotych małżonków mogą być już nazywani: Zofia i Adam Kaniowie, Janina i Marian Kwiatkowscy oraz Kazimiera i Jan Laskowie.
– Dziękujemy za wzruszający przykład wspólnego życia, za wierność, wytrwałość i miłość, która przetrwała próbę czasu. Życzymy Państwu wielu kolejnych lat razem – pełnych zdrowia, radości, serdeczności i spokoju
– zwrócono się do małżonków z okazji uhonorowania złotych godów.
Świętowania przeżycia połowy wieku razem to czas refleksji, wzruszeń i wdzięczności za miłość i wzajemne wsparcie każdego dnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze