Reklama

„Złote gody” czterech par w Przemyślu

Cztery małżeńskie pary z Przemyśla pod koniec lutego br. świętowały piękny jubileusz 50-lecia pożycia. Zastępca prezydenta miasta Bogusław Świeży wręczył jubilatom stosowne wyróżnienia.

Złote gody to jedna na najhuczniej obchodzonych rocznic małżeńskich. Okrągła. Wiele par decyduje się wówczas na odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Szacowni jubilaci odznaczani są[paywall] Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanymi przez prezydenta Polski.

Nie inaczej było pod koniec marca br., w przemyskim Urzędzie Stanu Cywilnego.

Medalami przyznanymi przez prezydenta naszego kraju Andrzeja Dudę, a nadanymi na wniosek prezydenta Przemyśla, uhonorowane zostały cztery pary.

Otrzymali je: Elżbieta i Bogusław Prajznerowie, Danuta i Andrzej Kupiniakowie, Zofia i Stanisław Słobodzianowie  oraz Alina i Andrzej Lagenfeldowie. Jak zwykle, spotkanie w przemyskim magistracie było także okazją do wspomnień i rozmów o dawnym Przemyślu.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama