Złote gody to idealna okazja do tego, by pochylić się nad instytucją małżeństwa i wyrazić pochwałę wobec tych, którzy przez pół wieku zdecydowali się pozostać w związku z osobą, której pięćdziesiąt lat wcześniej ślubowali miłość, wierność i uczciwość małżeńską.
Tym razem ten piękny jubileusz świętowało 6 par zamieszkałych na terenie gminy Horyniec-Zdrój.
Wójt Robert Serkis wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Bogusławem Hałuchą z tej okazji zaprosili złotych małżonków na wspólne świętowanie do Cafe Sanacja, gdzie przedstawiciele władz wręczyli jubilatom kwiaty, pamiątkowe dyplomy i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta RP.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze