Reklama

Złote Gody horynieckich małżonków

Złote gody to idealna okazja do tego, by pochylić się nad instytucją małżeństwa i wyrazić pochwałę wobec tych, którzy przez pół wieku zdecydowali się pozostać w związku z osobą, której pięćdziesiąt lat wcześniej ślubowali miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Tym razem ten piękny jubileusz świętowało 6 par zamieszkałych na terenie gminy Horyniec-Zdrój.

Wójt Robert Serkis wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Bogusławem Hałuchą z tej okazji zaprosili złotych małżonków na wspólne świętowanie do Cafe Sanacja, gdzie przedstawiciele władz wręczyli jubilatom kwiaty, pamiątkowe dyplomy i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta RP.


fot.UG Horyniec-Zdrój
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama