Reklama

Złote Gody – pół wieku wspólnej drogi

Pięćdziesiąta rocznica ślubu to wyjątkowy moment, w którym małżonkowie świętują nie tylko wspólnie spędzone lata, lecz także siłę miłości, wzajemnego wsparcia i codziennych wyborów, które pozwoliły im przejść razem przez pół wieku. W czwartek, 12 lutego, taką okazję miały dwie pary z Przemyśla.

Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Andrzejem Durbajłem podczas wspólnego spotkania z państwem Marią i Czesławem Stankiewiczami oraz Krystyną i Andrzejem Gamulczakami stworzyli przestrzeń do wspomnień i życzeń, których nie mogło zabraknąć. Taka rocznica bowiem nie zdarza się często.  

Złote gody to nie tylko okazja do podsumowań, lecz także inspiracja dla młodszych pokoleń. Przykład par pokazuje, że miłość i partnerstwo mogą trwać przez całe życie. Złotym małżonkom życzymy wielu kolejnych, wspólnych lat przeżytych w dobrym zdrowiu i nieustającej miłości.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/03/2026 11:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama