Pięćdziesiąta rocznica ślubu to wyjątkowy moment, w którym małżonkowie świętują nie tylko wspólnie spędzone lata, lecz także siłę miłości, wzajemnego wsparcia i codziennych wyborów, które pozwoliły im przejść razem przez pół wieku. W czwartek, 12 lutego, taką okazję miały dwie pary z Przemyśla.
Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Andrzejem Durbajłem podczas wspólnego spotkania z państwem Marią i Czesławem Stankiewiczami oraz Krystyną i Andrzejem Gamulczakami stworzyli przestrzeń do wspomnień i życzeń, których nie mogło zabraknąć. Taka rocznica bowiem nie zdarza się często.
Złote gody to nie tylko okazja do podsumowań, lecz także inspiracja dla młodszych pokoleń. Przykład par pokazuje, że miłość i partnerstwo mogą trwać przez całe życie. Złotym małżonkom życzymy wielu kolejnych, wspólnych lat przeżytych w dobrym zdrowiu i nieustającej miłości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze