W przemyskim magistracie powodów do świętowania nie brakuje. Niedawnym były złote gody 11 par.
W ostatnim czasie włodarz naszego miasta miał okazję się spotkać z 11 parami, które w imieniu prezydenta Polski Andrzeja Dudy uhonorował Medalami za Długoletnie Pożycie.
O recepcie na udane małżeństwo i sekretach dotyczących tego, jak w miłości i wzajemnym szacunku spędzić u swojego boku pół wieku i więcej mógł porozmawiać z państwem: Marią i Krzysztofem Derdzińskimi, Jadwigą i Ryszardem Szczygłami, Zofią i Tadeuszem Kulpami, Krystyną i Wacłąwem Majkami, Grażyną i Stanisławem Gałuszkami, Barbarą i Wiesławem Kowalami, Jadwigą i Jerzym Buszami, Aleksandrą i Januszem Grońskimi, Ewą i Władysławem Maksymiakami, Marią i Andrzejem Skubiszami oraz Alicją i Janem Muszami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze