Reklama

Złote gody przemyskich małżonków

W przemyskim magistracie powodów do świętowania nie brakuje. Niedawnym były złote gody 11 par.

W ostatnim czasie włodarz naszego miasta miał okazję się spotkać z 11 parami, które w imieniu prezydenta Polski Andrzeja Dudy uhonorował Medalami za Długoletnie Pożycie.

O recepcie na udane małżeństwo i sekretach dotyczących tego, jak w miłości i wzajemnym szacunku spędzić u swojego boku pół wieku i więcej mógł porozmawiać z państwem: Marią i Krzysztofem Derdzińskimi, Jadwigą i Ryszardem Szczygłami, Zofią i Tadeuszem Kulpami, Krystyną i Wacłąwem Majkami, Grażyną i Stanisławem Gałuszkami, Barbarą i Wiesławem Kowalami, Jadwigą i Jerzym Buszami, Aleksandrą i Januszem Grońskimi, Ewą i Władysławem Maksymiakami, Marią i Andrzejem Skubiszami oraz Alicją i Janem Muszami.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama