Reklama

Złote Gody razy dwanaście w Rokietnicy Woli

Wyjątkowe wydarzenie – bo przecież nie co dzień 12 par otrzymuje Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – odbyło się 28 stycznia, w Rokietnicy Woli.

Bal seniora był przedsmakiem tego, co miało się wydarzyć w tę styczniową sobotę. Kulminacją spotkania okazało się wyróżnienie 12 par, które pół wieku temu powiedziały sobie sakramentalne „tak”. Złoci małżonkowie odebrali medale i wyróżnienia z rąk Witolda Szajnego – wójta gminy Rokietnica i przewodniczącego rady gminy Edwarda Jakubasa.

Nie zabrakło również Stanisława Kłopota – starosty jarosławskiego i wicestarosty Mariusza Trojaka. Wspólnie z jubilatami obejrzeli występ przygotowany przez dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli oraz wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu orkiestry dętej z Rokietnicy. 

Reklama


fot.UG Rokietnica
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości