Wyjątkowe wydarzenie – bo przecież nie co dzień 12 par otrzymuje Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – odbyło się 28 stycznia, w Rokietnicy Woli.
Bal seniora był przedsmakiem tego, co miało się wydarzyć w tę styczniową sobotę. Kulminacją spotkania okazało się wyróżnienie 12 par, które pół wieku temu powiedziały sobie sakramentalne „tak”. Złoci małżonkowie odebrali medale i wyróżnienia z rąk Witolda Szajnego – wójta gminy Rokietnica i przewodniczącego rady gminy Edwarda Jakubasa.
Nie zabrakło również Stanisława Kłopota – starosty jarosławskiego i wicestarosty Mariusza Trojaka. Wspólnie z jubilatami obejrzeli występ przygotowany przez dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli oraz wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu orkiestry dętej z Rokietnicy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze