W piątek, 22 listopada w krasiczyńskim Zamku miał miejsce piękny jubileusz. Okazją do świętowania były złote gody dziesięciu par zamieszkałych na terenie gminy Krasiczyn.
Uroczystości rozpoczęła msza św. w intencji jubilatów w kaplicy zamkowej, którą odprawił ksiądz proboszcz Sławomir Nowak. Następnie wójt Krzysztof Dobrowolski przywitał ich, wyrażając uznanie i szacunek wobec małżonków, którzy dochowali przysięgi małżeńskiej i przez długie lata darzyli się miłością i wsparciem.
Grupa wokalna z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie zadbała o wzruszenia podczas prezentowanej wiązanki słowno-muzycznej. Nie zabrakło również toastu i uroczystego odśpiewania „Sto lat”. Niestety nie wszyscy z zacnego grona mieli możliwość uczestniczyć w tym doniosłym świętowaniu.
Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie prezydent RP odznaczył: Teresę i Tadeusza Andresów z Krasiczyna, Janinę i Tadeusza Grzybków z Korytników, Danutę i Jana Mamraków z Cisowej, Annę i Eugeniusza Martyńskich ze Śliwnicy, Barbarę i Andrzeja Matusiewiczów z Prałkowiec, Marię i Czesława Pańczyszynów z Krasiczyna, Teresę i Ryszarda Podolaków z Dybawki, Krystynę i Krzysztofa Rodzeniów z Zalesia, Jadwigę Sicińską-Wójcik i Macieja Wójcika oraz Krystynę i Krzysztofa Sosnowskich z Prałkowiec. Jubilatom w miłym świętowaniu towarzyszyły całe rodziny – dzieci, wnuki, a nawet prawnuki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze