Reklama

Złote gody w gminie Krasiczyn [ZDJĘCIA]

W piątek, 22 listopada w krasiczyńskim Zamku miał miejsce piękny jubileusz. Okazją do świętowania były złote gody dziesięciu par zamieszkałych na terenie gminy Krasiczyn.

Uroczystości rozpoczęła msza św. w intencji jubilatów w kaplicy zamkowej, którą odprawił ksiądz proboszcz Sławomir Nowak. Następnie wójt Krzysztof Dobrowolski przywitał ich, wyrażając uznanie i szacunek wobec małżonków, którzy dochowali przysięgi małżeńskiej i przez długie lata darzyli się miłością i wsparciem.

Grupa wokalna z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie zadbała o wzruszenia podczas prezentowanej wiązanki słowno-muzycznej. Nie zabrakło również toastu i uroczystego odśpiewania „Sto lat”. Niestety nie wszyscy z zacnego grona  mieli możliwość uczestniczyć w tym doniosłym świętowaniu.

Reklama

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie prezydent RP odznaczył: Teresę i Tadeusza Andresów z Krasiczyna, Janinę i Tadeusza Grzybków z Korytników, Danutę i Jana Mamraków z Cisowej, Annę i Eugeniusza Martyńskich ze Śliwnicy, Barbarę i Andrzeja Matusiewiczów z Prałkowiec, Marię i Czesława Pańczyszynów z Krasiczyna, Teresę i Ryszarda Podolaków z Dybawki, Krystynę i Krzysztofa Rodzeniów z Zalesia, Jadwigę Sicińską-Wójcik i Macieja Wójcika oraz Krystynę i Krzysztofa Sosnowskich z Prałkowiec. Jubilatom w miłym świętowaniu towarzyszyły całe rodziny – dzieci, wnuki, a nawet prawnuki.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/12/2024 09:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama