Reklama

Złote i diamentowe gody w Przeworsku


W poniedziałek, 15 września, pięć par małżeńskich z gminy Przeworsk świętowało niezwykły jubileusz – 50-lecie pożycia małżeńskiego, czyli tak zwane złote gody. Z tej okazji, na mocy postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zostały im wręczone Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.


Przeżyciem połowy wieku w małżeństwie mogli się pochwalić małżonkowie ze Studziana: Danuta i Henryk Supersonowie, Elżbieta i Jan Kapustowie oraz Maria i Stanisław Pieniążkowie, a także Irena i Antoni Pawlakowie z Nowosielec i Janina i Antoni Warańscy z Rozborza, w imieniu których medal odebrała córka. Podczas uroczystości w przeworskim ratuszu nie zabrakło wzruszeń, ciepłych słów kierowanych do jubilatów przez wójta Daniela Krawca i kierownika USC Roberta Dybasia oraz wspomnień, którymi ci chętnie się dzielili.

Kilka dni wcześniej również była okazja do świętowania. Tym razem Janina i Stanisław Półtorakowie z Ujeznej świętowali 60-lecie pożycia małżeńskiego – diamentowe gody. Państwo Półtorakowie przez lata wspólnego życia wychowali trójkę dzieci i doczekali ośmiorga wnucząt. – Jubilatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych lat w zdrowiu i miłości – zwraca się przeworski samorząd, a my jako redakcja dołączamy się do tych ciepłych słów.

Reklama

Janina i Stanisław Półtorakowie, którzy świętowali 60. rocznicę ślubu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/09/2025 13:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama