Reklama

Złoty jubileusz par

Małżonkowie, którzy świętują jubileusz 50-lecia, chętnie wspominają przeżyte wspólnie chwile. Nie inaczej było na uroczystości zorganizowanej z okazji złotych godów przeworskich par w ostatni piątek października.

Pół wieku wspólnego życia świętowało w ratuszu pięć małżeństw z Przeworska: Kazimiera i Stanisław Osikowie, Maria i Edward Sołtysiakowie, Wanda i Stanisław Śliwowie, Maria i Antoni Zamorscy oraz Irena i Krzysztof Zembroniowie. Była to dla nich okazja do odebrania wyjątkowego odznaczenia, przyznawanego osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie udekorował przybyłych małżonków burmistrz Przeworska Leszek Kisiel oraz kierownik miejscowego Urzędu Stanu Cywilnego Robert Dybaś. Dostojnym jubilatom życzono kolejnych lat pełnych wzajemnej miłości i zrozumienia, zdrowia oraz szczęścia i zadowolenia z owoców pracowitego życia, w którym nie brakowało trudnych wyzwań, ale i wielu szczęśliwych chwil. Złożono im także podziękowania za trud życia rodzinnego i wychowanie dzieci oraz zbudowanie trwałych społecznych więzi w lokalnym środowisku.

Uroczystość obfitowała w momenty wzruszeń, a wyjątkowa atmosfera spotkania udzieliła się głównym bohaterom święta, których obdarowano symbolicznymi upominkami.

Reklama

Jako redakcja dołączamy się do życzeń dla małżonków i gratulujemy im wytrwałości.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/11/2024 08:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama