W Sępólnie Krajeńskim w woj. kujawsko-pomorskim odbyło się 2 Grand Prix Polski Młodzików. W zawodach wzięło udział blisko 90 zawodniczek i ponad 100 zawodników z całej Polski. Znakomity występ zapisała na swoim koncie Aleksandra Makar z Nurtu Przemyśl.
Podopieczna Zdzisława Bodnara w turnieju eliminacyjnym wygrała wszystkie mecze, tracąc tylko dwa sety. Pokonała kolejno: Marlenę Grobelną (UKS Witniczanin Witnica) 3:0, Karolinę Skuzę (LKS Wel Lidzbark) 3:0, Julię Czaję (MRKS Gdańsk) 3:1, Zuzannę Kwaśnicką (UKS MOSiR Dukla) 3:1 i na koniec Nataszę Adamczyk (LKTS Luboń) 3:0, uzyskując tym samym bezpośredni awans do najlepszej „16” zawodów, czyli turnieju głównego.
Warto dodać , że[paywall] aż cztery zawodniczki z grupy Oli znalazły się w najlepszej „ósemce” zawodów, co pokazuje jak mocna to była grupa.
W 1/8 finału Ola ograła Lenę Smolarek (MKS Rokita Brzeg Dolny) 3:0, by w ćwierćfinale ponownie pokonać Zuzannę Kwaśnicką (UKS MOSiR Dukla) 3:1. W półfinale zwyciężyła Julię Rogulską (LUKS Chełmno) 3:1.
W finale jej rywalką była Wanessa Kulczycka (Gorzovia Gorzów Wielkopolski). Po pasjonującym meczu A. Makar musiała uznać jej wyższość przegrywając 1:3.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze