Reklama

Zniszczyli szkolne boisko. Młodzi mężczyźni wjechali na nie samochodami

Zniszczenia, jakie spowodowali, oszacowano wstępnie na ok.7 tys. zł.

Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki dostali zgłoszenie o zniszczeniu boiska szkolnego w Niwiskach.

Jeszcze tego samego dnia ustalili, że związek z tym mogą mieć 20- i 23-letni mieszkańcy gminy Niwiska.

Młodzi mężczyźni przyznali, że kilka dni wcześniej pojechali w okolicę boiska i w przypływie fantazji najpierw swoim audi wjechał na nie młodszy z panów, a po chwili wtórował mu starszy kolega, również w audi.

Przejażdżka nie trwała jednak długo, ponieważ pierwszy z nich ugrzązł w murawie. Dwudziestolatkowie wezwali na pomoc znajomego, który traktorem próbował wydobyć samochód. Nieskutecznie. Wtedy wezwali kolejną osobę i udało wyjechać z murawy.

To jednak koniec sukcesów, niebawem odpowiedzą za zniszczenie mienia.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama