Reklama

Znowu efektownie. Znowu do zera. Feniks Heron znowu gromi


Nie mogło być inaczej. Otoczka pierwszego spotkania w II rundzie rozgrywek była na tyle atrakcyjna, że zespołowi Feniksa Heron nie pozostawało nic innego jak przybić efektowną pieczęć w sobotni (13 grudnia br.) wieczór w hali MOSiR im. Tadeusza Ruta.


Gościem specjalnym wydarzenia był święty Mikołaj, który miał i rozdał prezenty wszystkim przybyłym kibicom. Były animacje dla dzieci, prowadzone przez elfy. Była loteria fantowa. Była ciepła, miła i rodzinna atmosfera.

No nie mogli… Nie mogli jej zepsuć. Prawdopodobieństwo tego było jednak bardzo znikome, by nie powiedzieć, że liczone w dziesiętnych procenta. Nie zepsuli. Odnieśli 10. zwycięstwo w sezonie, 8. w trzech setach.  Są zdecydowanym liderem tabeli, pewnie krocząc do mistrzostwo tej ligi. Potem raz jeszcze zmierzą się z trójką zespołów za ich plecami, aby powalczyć o kolejny etap walki o awans do II ligi.

Reklama

Przyznać jednak trzeba – i od razu pochwalić – że zespół z Ropczyc nie chciał popsuć święta swoją bezradnością. Nie uniósł rąk i nie prosił o jak najniższy wymiar kary. Walczył. Ambitnie walczył, dzielnie ciułając punkt po punkcie. W dwóch setach dobili do 20 zdobytych „oczek”.

 

Feniks Heron Przeworsk – Błękitni Ropczyce 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)

  • Feniks Heron: Dopart, Golesz, Wrona, Polański, Ogonowski, Curzytek, Kulikowski (libero) oraz Cebula, Buszek, Makosiej, Zubik, Zięzio, Wójcik, Dereń (l).

 

W innych meczach:

  • Żagiel – Anilana 1:3 (19, -16, -18, -23),
  • MKS PRDM Jasło – ProSport Marmax 0:3 (-20, -22, -18),
  • Klima – KS Głogów Młp. 2:3 (11, -23, 18, -20, -14),
  • AKS V LO – Renga SST Sportur 3:1 (-23, 16, 15, 22).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/12/2025 11:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama