Żołnierze Garnizonu Przemyśl – 1. Batalionu Czołgów z Żurawicy oraz 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla praktycznie odpowiedzieli na apel dotyczący zapotrzebowania na krew, która szczególnie teraz, w dobie epidemii, jest bardzo potrzebna.
Zbiórka została przeprowadzona w mobilnym krwiobusie przez przedstawicieli Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Ten zjawił się na placu apelowym żurawickiej jednostki 21 kwietnia br[paywall]. Łącznie zebrano około 12 litrów krwi. Warto dodać, że żołnierze 1. Batalionu Czołgów z Żurawicy oraz 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla na bieżąco oddają ten drogocenny płyn w Stacji Krwiodawstwa w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze