Reklama

Żołnierze Garnizonu Przemyśl oddali krew dla szpitali

Żołnierze Garnizonu Przemyśl – 1. Batalionu Czołgów z Żurawicy oraz 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla praktycznie odpowiedzieli na apel dotyczący zapotrzebowania na krew, która szczególnie teraz, w dobie epidemii, jest bardzo potrzebna.

Zbiórka została przeprowadzona w mobilnym krwiobusie przez przedstawicieli Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Ten zjawił się na placu apelowym żurawickiej jednostki 21 kwietnia br[paywall]. Łącznie zebrano około 12 litrów krwi. Warto dodać, że żołnierze 1. Batalionu Czołgów z Żurawicy oraz 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla na bieżąco oddają ten drogocenny płyn w Stacji Krwiodawstwa w Przemyślu.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama