Po raz kolejny w tym roku mieszkańcy Podkarpacia mieli okazję podziwiać to wyjątkowe zjawisko!
Noc z poniedziałku na wtorek była spektakularna. A to za sprawą roju Perseidów, czyli spadających gwiazd, które w połączeniu z zorzą polarną, która w wielu miejscach Polski rozświetliła niebo, cieszyły oko!
Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi, panu Robertowi Piszowi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze