Reklama

Żurawiccy czołgiści na podium

Żołnierze z 1 Batalionu Czołgów w Żurawicy po raz kolejny udowodnili, że są wyróżniającą się jednostką 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

Kilka dni temu rozstrzygnięte zostało współzawodnictwo sportowe na szczeblu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie[paywall].

W jego ramach żołnierze jednostek wchodzących w skład 21 BSP rywalizowali w takich konkurencjach, jak: wielobój żołnierski, strzelanie z kbs „Beryl” (automatyczny karabinek szturmowy), biegi przełajowe, pokonywanie toru OSF, halowa piłka nożna czy pływanie.

W niemal wszystkich żurawiccy czołgiści zajmowali czołowe miejsca, więc nie może dziwić klasyfikacja końcowa, w której zajęli 2. miejsce na szczeblu brygady. Podczas odprawy podsumowującej 2021 rok dowódca 1 bcz ppłk Rafał Kluz odebrał z rąk płk. Roberta Bereja okolicznościowy puchar za to osiągnięcie.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama