Reklama

ZUS wypłaca trzynastki dla emerytów i rencistów

28/04/2020 10:39

Już ponad 423 tys. emerytów i rencistów z Podkarpacia otrzymało dodatkowe roczne świadczenie pieniężne, tzw. trzynastkę.

Ponad 507 mln złotych trafiło do nich razem z kwietniową emeryturą lub rentą. Oddział ZUS w Jaśle wypłacił łącznie 155,6 mln zł 129 872 osobom, a rzeszowski – 351,7 mln zł 293 458 osobom. Większość trzynastek zostanie wypłacona w kwietniu w tych samych dniach, w których standardowo ZUS przekazuje emerytury i renty (terminów jest kilka). 


bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Terrakotek - niezalogowany 2020-04-28 11:29:02

    Państwo miodem płynące. A za miesiąc, dwa będzie kwik i drenaż społeczeństwa do spodu. A ciemny lud tego już nie kupi, bo i za co?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gg - niezalogowany 2020-04-28 11:36:23

    wiec jesli Twoja mama, babcia, znajoma pobiera trzynastke zabierz jej, oddaj na cele spoleczne , skoro takie masz zdanie. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-04-28 14:01:31

    Siła nabywcza i dewaluacja emerytur i rent w ciągu ostatnich 3 lat była tak wielka że nie tylko  13 ale 14 i 15 nie wyrównają strat jakie ponieśli emeryci.Niestety proces tem w chwili obecnej nabiera galopu.Żadna łaska rządzących tylko naprawianie popełnionych błędów przez rządzących i wyrządzenie krzywdy emerytom i rencistom

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama