Już ponad 423 tys. emerytów i rencistów z Podkarpacia otrzymało dodatkowe roczne świadczenie pieniężne, tzw. trzynastkę.
Ponad 507 mln złotych trafiło do nich razem z kwietniową emeryturą lub rentą. Oddział ZUS w Jaśle wypłacił łącznie 155,6 mln zł 129 872 osobom, a rzeszowski – 351,7 mln zł 293 458 osobom. Większość trzynastek zostanie wypłacona w kwietniu w tych samych dniach, w których standardowo ZUS przekazuje emerytury i renty (terminów jest kilka).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Państwo miodem płynące. A za miesiąc, dwa będzie kwik i drenaż społeczeństwa do spodu. A ciemny lud tego już nie kupi, bo i za co?
wiec jesli Twoja mama, babcia, znajoma pobiera trzynastke zabierz jej, oddaj na cele spoleczne , skoro takie masz zdanie.
Siła nabywcza i dewaluacja emerytur i rent w ciągu ostatnich 3 lat była tak wielka że nie tylko 13 ale 14 i 15 nie wyrównają strat jakie ponieśli emeryci.Niestety proces tem w chwili obecnej nabiera galopu.Żadna łaska rządzących tylko naprawianie popełnionych błędów przez rządzących i wyrządzenie krzywdy emerytom i rencistom
Za kilka miesięcy pójdziemy na dno aż sięgniemy mułu! Jeszcze raz kiełbasa wyborcza Ole to ostatnia!
Państwo miodem płynące. A za miesiąc, dwa będzie kwik i drenaż społeczeństwa do spodu. A ciemny lud tego już nie kupi, bo i za co?
wiec jesli Twoja mama, babcia, znajoma pobiera trzynastke zabierz jej, oddaj na cele spoleczne , skoro takie masz zdanie.
Siła nabywcza i dewaluacja emerytur i rent w ciągu ostatnich 3 lat była tak wielka że nie tylko 13 ale 14 i 15 nie wyrównają strat jakie ponieśli emeryci.Niestety proces tem w chwili obecnej nabiera galopu.Żadna łaska rządzących tylko naprawianie popełnionych błędów przez rządzących i wyrządzenie krzywdy emerytom i rencistom